Projekt Origami | Ristem Luxury Home

Projekt Origami

O projektu Origami

Projekt Origami je unikátní projekt s inovativním přístupem k bydlení. Projekt představuje třináct jednotek, které byly navržené za účelem propojení výhod bydlení v domě a bytě. Každá jednotka má společné podzemní podlaží s parkovacími místy, sklepy a vlastní zahradu s venkovní terasou. Jednotky jsou třípatrové, vybavené výtahem, a navíc jsou ve druhém patře doplněny terasou přístupnou z přilehlého pokoje. Origami poskytují pocit soukromí jako u bydlení v domě a zároveň jednoduchost a pohodlí jako bývá zvykem u bytů. Origami se nacházejí v klidné části Prahy 6 se základní občanskou vybaveností pro pohodlný život s rodinou.

Nabízené byty

Bytové jednotky jsou nabízeny k prodeji se standardně vybaveným interiérem, nebo ve stavu “shell & core“, kde finální úpravu interiéru si může každý zařídit podle svého vkusu. V tomto projektu nabízíme bytové jednotky s výměrami 115m2 až 247m2, s dispozicemi:

  • 4+kk
  • 6+1

Pro aktuální nabídku bytů v Projektu Origami a objednání prohlídky nás kdykoliv kontaktujte na:

Tel: +420 60254485­8 Email: info@classichome.cz

Lokalita

Projekt Origami se nachází v klidné vilové čtvrti Jiviny na Praze 6, na jižním okraji Ruzyně. Zázemí obce nabízí základní občanskou vybavenost, zahrnující například řadu škol a školek, obchody, restaurace, lékařské ordinace či veterinární kliniky. V nedaleké blízkosti se nachází autobusová zastávka s výborným spojením do centra města. Lehce dosažitelná je dálnice i Letiště Václava Havla. V okolí se nachází spousta pražských parků i zeleně, vybízející k příjemné procházce či projížďce na kole.

Vybavení

Abychom vyhověli i těm nejnáročnějším klientům, lze vybírat nejenom z bohaté nabídky bytů, ale je i možné zvolit si stupeň vybavenosti od bytů zařízených po byty ve stavu “shell & core“. To znamené, že každý majitel si sám podle svých představ a přání přesně určí, kde budou stát příčky, jak budou vybaveny koupelny, či zda bude mít kuchyň varný ostrůvek nebo rohovou linku. Nedokončený interiér se pochopitelně promítá v nižší ceně bytu. Každá jednotka má vlastní zahradu s terasou, na kterou se vstupuje dveřmi z obývacího pokoje. Členění bytů přirozeně odděluje obývací prostor s kuchyní v přízemí od pokojů v patrech. Třípodlažní byty mají navíc terasu ve druhém patře, dvě parkovací stání v suterénu a sklep. Energetická náročnost objektu spadá pod kategorii B a C.

Fotogalerie

Nemovitosti

Žádné nemovitosti

Kurz (ČNB): 1 EUR = 26.65 CZK