Rezidence La Corte | Ristem Luxury Home

Rezidence La Corte

O projektu La Corte

La Corte je unikátní projekt luxusních apartmánů a kancelářských prostor v Petrské ulici v centru Prahy, v jedné z nejvyhledáva­nějších lokalit s veškerou občanskou vybaveností a perfektní dopravní dostupností. Celý projekt je inspirován italským stylem, designem a architekturou. Elegantní apartmány jsou zcela nově vybudované, avšak perfektně začleněné do okolních historických budov z 18. století.
V dnešní době projekt La Corte nabízí jedinečné exluzivní bydlení v centru Prahy s krásným výhledem na klidné centrální atrium. La Corte nabízí 25 atraktivních apartmánů se zachovalými unikátními prvky, jako je zasazení pavlačí do interiéru bytů. Celý komplex je zajištěn recepcí s ostrahou, k dispozici je také garážové stání v sousedství. Apartmány nabízí vysoký standard bydlení s vybavením jako jsou například podlahové topení, centrální klimatizace a mramorové obklady koupelen.

Nabízené byty

V tomto projektu nabízíme apartmány s výměrami 37m2 až 170m2, s dispozicemi:

  • 2+kk
  • 3+kk
  • 3+1
  • 4+kk

Pro aktuální nabídku bytů v La Corte a objednání prohlídky nás kdykoliv kontaktujte na:

Tel: +420 60254485­8 Email: info@classichome.cz

Lokalita

La Corte se nachází přímo v historickém centru Prahy poblíž náměstí Republiky, v prestižní lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a službami zaměřenými na všechny generace obyvatel. V nedaleké blízkosti se nachází stanice metra trasy B a C a zastávka několika tramvajových linek. Jen pár minut chůze trvá cesta k hlavnímu autobusovému a vlakovému nádraží. V okolí se nachází základní škola a gymnázium, dětské hřiště, park, sportovní kluby s bazénem, nemocnice, restaurace a obchody, hotely, business a obchodní centra.

Vybavení

Abychom vyhověli i těm nejnáročnějším klientům, lze vybírat nejenom z bohaté nabídky bytů, ale je i možné zvolit si jednotlivé stupně vybavenosti od bytů nezařízených, přes částečně zařízené, až po kompletně zařízené byty. V ceně každého bytu je kuchyň, přičemž konkrétní typ si každý může zvolit sám. Velkou výhodou je možnost využití parkovacího místa v nedalekých garážích v budově Praha City Center. Energetické náročnost objektu spadá pod kategorii B.

Fotogalerie

Nemovitosti

Žádné nemovitosti

Kurz (ČNB): 1 EUR = 26.65 CZK