Byty Malešice, Praha 10 | Ristem Luxury Home

Byty Malešice, Praha 10

Byty Malešice

Byty Malešice jsou unikátním rezidenčním projektem, který vytváří dokonalou rovnováhu mezi velkoměstem a přírodou s cílem vytvořit harmonické podmínky pro bydlení jedinců, párů i rodin.

O projektu:

V areálu projektu se nachází velké množství obchodů a různých služeb a budoucí rezidenti tak naleznou téměř vše na jednom místě. Přímo v areálu jsou obchody, restaurace, kavárny, lékárna, banky, anglická školka, kadeřník a nově má vzniknout i fitness, wellness, spa a další služby. Přímo u domu je pak stanice MHD. Naproti přes ulici se pak nachází krásný a udržovaný park, který nabízí spoustu možností pro využití volného času. Projekt Malešice je rozdělen do dvou etap. První etapa je již hotova a druhá je zkolaudovaná. Celý komplex je rozdělen na bytové domy a bytové věže, přičemž v každém z objektů jsou v přízemí komerční prostory a v podzemních podlažích pak garáže a sklepy. Projekt Malešice nabízí bydlení v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a přitom na dosah centru metropole. Velký důraz zde byl kladen na snoubení architektury a zeleně. Proto budou v areálu zelené plochy a rovněž střechy budou zatravněné a části fasád porostlé zelení. Atrium projektu na sebe upozorní habrovou alejí s průhledem na vodní spirálu. Hned vedle vznikne trávník určený k posezení a květinové záhony na obchodní promenádě.

V projektu nabízíme na prodej byty o všech možných dispozicích – od 1kk po 4kk. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o tomto jedinečném projektu. Doporučujeme prohlídku.

Kontakt:

Tel. +420 602544858, email: info@classichome.cz

Fotogalerie

Nemovitosti

Žádné nemovitosti

Kurz (ČNB): 1 EUR = 26.65 CZK