Vila Verde | Ristem Luxury Home

Vila Verde

Exkluzivní moderní vila nacházející se v Bubenči na Praze 6.Vila Verde je jedinečná svým designem, funkčností, technickým zpracováním a nízkou energetickou náročností. Vila Verde nabízí nejvyšší standard bydlení ve vyhledávané rezidenční lokalitě.

O projektu

Vila Verde je nedávno dokončeným domem citlivě zasazeným do okolní vilové zástavby a architektonicky je objekt řešen jako prolnutí dvou kvádrů, jež mají připomínat domy ve stylu moderny a funkcionalismu. Unikátní bytový dům Vila Verde bezesporu splňuje veškeré nároky na bydlení a uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Objekt disponuje nejmodernějšími technologiemi, které spolu komunikují přes IQ HOUSE. Při stavbě objektu byl kladen důraz na co největší možnou míru ekonomičnosti, jejímž cílem bylo snížit náklady spojené s provozem domu na minimum. Architektem projektu je vyhlášený ateliér de.fakto.

Lokalita

Bubeneč je společně s ostatními částmi Prahy 6 vyhledávanou rezidenční čtvrtí. Praha 6 nabízí spoustu zeleně, prostor pro volný čas i veškerou občanskou vybavenost a služby.

Volné byty

Posledním volným bytem v projektu Vila Verde je jedinečný penthouse o velikosti 200m2 s terasami o ploše více než 100m2.Více informací o tomto bytu na vyžádání.

Kontakt

Tel: +420 25732757­1 Email: info@luxuryhome.cz

Pro více informací o tomto jedinečném projektu nás neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie

Nemovitosti

Žádné nemovitosti

Kurz (ČNB): 1 EUR = 26.65 CZK