Rezidence Kajetánka | Ristem Luxury Home

Rezidence Kajetánka

O rezidenci Kajetánka

Rezidence Kajetánka je unikátním bytovým rezidenčním projektem v krásném idylickém parku bývalých vinic na Břevnově (Praha 6) nedaleko Pražského hradu. Celý projekt se rozkládá v blízkosti barokního zámku ze 16. století. Historický podtext lokality Kajetánky je podtržen sousedstvím bývalého Břevnovského kláštera. V dnešní době Kajetánka nabízí jedinečné exkluzivní bydlení ve třech bytových domech a architektonicky citlivě rekonstruované oranžerii.

Kajetánka dnes opět ožívá, navazuje na svoji historickou slávu a nabízí privátní a klidné bydlení v zeleni v srdci rušného velkoměsta.

Rezidence Kajetánka nabízí byty v následujících typech o plochách 55m2 – 440m2

  • Byty GARDEN

Byty Garden jsou v rezidenci Kajetánka jedinečnými byty s velkou zahradou směrem do parku.

  • Byty CLASSIC

Byty CLASSIC jsou v rezidenci Kajetánka dvoupokojové, třípokojové nebo čtyřpokojové. Byty mají balkóny nebo v případě CLASSIC Terrace travnaté terasy.

  • PENTHOUSE
  • ORANŽERIE

Kvalita a vybavení bytů

Ve všech bytech jsou použity vysoce kvalitní materiály (dubové podlahy, velkoformátové obklady v koupelnách, zařizovací předměty apod.) V bytech jsou také třívrstvá hliníková okna (převážné francouzská) a bezpečností okenní žaluzie. Součástí bytů jsou též bezpečností dveře a videocom. Všechny byty jsou velice dobře dispozičně řešené, zejména tím že oddělují privátní a společnou část bytu. Ke každému bytu náleží parkovací stání v garážích a sklep. V bytovém komplexu je zavedena optická síť poskytující vysokorychlostní internet.

Pronájem bytů v rezidenci Kajetánka

V rezidenci Kajetánka nabízíme k pronájmu byty zařízené, částečně zařízené a nezařízené.

Nabídka bytů k pronájmu

  • 2+kk
  • 3+kk
  • 4+kk
  • 4+kk se zahradou

Některé byty nejsou veřejně nabízeny. Pro aktuální nabídku bytů k pronájmu v rezidenci Kajetánka a objednání prohlídek nás kontaktujte.

Tel: +420 60254485­8 Email: info@classichome.cz

Prodej bytů v rezidenci Kajetánka

Některé byty nejsou veřejně nabízeny.

Pro aktuální nabídku volných bytů v rezidenci Kajetánka a objednání prohlídky nás kdykoliv kontaktujte

Tel: +420 60254485­8 Email: info@classichome.cz

Zobraz video

Fotogalerie

Nemovitosti

Žádné nemovitosti

Kurz (ČNB): 1 EUR = 26.65 CZK