Projekty | Ristem Luxury Home

Projekty

Rezidence Ostrovní

Rezidence Ostrovní, apartmány pro krátkodobý a dlouhodobý pronájem

Více informací

Prague Marina

Unikátní rezidenční projekt Prague Marina se nachází v místě bývalých přístavů a nabízí jedinečné místo pro žití přímo u vody v Praze. Prague Marina v současné době nabízí nadstandardní bydlení v jednom z nejdynamičtějším prostředí Prahy. Rozsáhlá zelená plocha je vhodná pro oddych a aktivní životní styl. Celý areál Prague Mariny je pojednán jako celek a nabízí jak rezidenční prostory tak i restaurace a obchodní prostory.

Více informací

Pařížská ulice

Pařížská ulice je jednou z nejznámějších, nejluxusnějších a pro mnohé nejlukrativnější adresou Prahy vůbec. Nachází se na Starém Městě a spojuje Pražany i návštěvníky Prahy vyhledávané Staroměstské náměstí a náměstí Curierových. Vyhlášená Pařížská ulice je ideálním místem jak pro bydlení, tak pro podnikání. Je známá svou jedinečnou atmosférou, kterou získala především díky své architektuře. Vybudována byla na přelomu 19. a 20. století.

Více informací

XY Hřebenky

Architektonicky velmi zdařilý projekt XY Hřebenky se nachází ve vyhledávané rezidenční čtvrti Prahy 5 a zaujímá část jižního svahu pražského Smíchova. Nabízí svým obyvatelům vysoký standard bydlení, soukromý, bezpečí i veškerý servis.

Více informací

Vila Verde

Exkluzivní moderní vila nacházející se v Bubenči na Praze 6.Vila Verde je jedinečná svým designem, funkčností, technickým zpracováním a nízkou energetickou náročností. Vila Verde nabízí nejvyšší standard bydlení ve vyhledávané rezidenční lokalitě.

Více informací

Penthouse

Byty typu penthouse jsou jedněmi z nejatraktiv­nějších bytů v Praze. Jedná se především o velkometrážní byty v posledních patrech luxusních domů a rezidenčních projektů, které vynikají nejvyšším standardem vybavení, kvalitou a jedinečnými výhledy.

Více informací

Trinity Garden

Jedná se o kvalitní rezidenční komplex tří bytových domů, který se nachází ve vyhledávané lokalitě pražského Smíchova. Projekt Trinity Garden je umístěn na úpatí kopce v blízkosti Kinského zahrad, Petřína a Malé Strany.

Více informací

Residence Prokopova

Architektonicky velice zdařilý a luxusní rezidenční projekt vznikl v zajímavé lokalitě pražského Žižkova. Lokalita nabízí jak veškerou občanskou vybavenost tak i spoustu zeleně díky okolním parkům a také dobrou dostupnost do centra metropole.

Více informací

Rezidence Kajetánka

O rezidenci Kajetánka

Více informací

Mezonety v Praze

Nabízíme Vám jedinečné nemovitosti situované v posledních patrech historických domů či získané využitím původního prostoru půd či jejich přestavbou. Zajímavé jsou díky svému vnitřnímu uspořádání, krásným výhledům a všudypřítomným prvkům dřeva.

Více informací

Domy Nebušice Praha 6

Nebušice jsou obcí, která se v roce 1968 stala městskou částí Prahy 6. Nachází se nad Šáreckým údolím a sousedí s přírodní rezervací Tichá a Divoká Šárka. Od roku 1996, kdy zde byla postavena Mezinárodní škola International School of Prague nastala v obci výstavba vilek a rodinných řadových domů vilového typu. Bydlet v Nebušicích znamená v současné době prestiž. Je to vhodné místo pro bydlení rodin s dětmi navštěvující Mezinárodní školu. Díky kosmopolitnímu složení obyvatel je obec výjimečnou komunitou, která je zvyklá mezi sebe přijmout nově přicházející rodiny a vládne zde přátelská atmosféra. Nebušice jsou v dojezdové vzdálenosti 6 min autem či dvěma pravidelnými autobusovými linkami a jednou noční linkou na stanici metra A Bořislavka a 10 minut na letiště Václava Havla. V obci je prodejna Albert, základní škola, veterinář a pošta.

Více informací

Projekt Origami

O projektu Origami

Více informací
Kurz (ČNB): 1 EUR = 26.725 CZK